Välkommen till
StjärnaFyrkant Uddevalla

(Trestads Telemontage)

Öppet mån-fre: 07:00-16:30 (Lunchstängt: 12:00-13:00) på Lingatan 6  i Uddevalla. 0522-65 69 90

Med våra behovsanpassade lösningar för dig på Kontoret, på Fältet och i Fordonet gör vi det enkelt för dig att kommunicera på jobbet. Var och hur du än arbetar.

På kontoret

För er med en fast arbetsplats.

På fältet

Produkterna för er som rör på sig mycket.

I fordonet

För er med fordonet som arbetsplats.

Om oss

När du är på jakt efter ett nytt, säkert system till ditt företag ska vi vara det självklara valet. Vi ligger i framkant när det gäller nätverk, fiberinstallering och trådlöst arbete. Med bred kompetens och framtiden i siktet levererar vi en helhetslösning som skapar trygghet.

Bilen som arbetsplats blir allt vanligare. Ett område där vi lägger stora resurser på är därför fordonsmontering. Vi installerar allt inom fordonselektronik och serviceinredningar, oavsett om det är en ambulans, brandbil eller ditt hantverkarfordon som behöver smart teknik för att effektivisera arbetet på vägen.

Trestads Telemontage grundades 1993. Sedan dess har vi verkat för att leverera it- och telekommunikation samt säkerhetslösningar så som passersystem och övervakning för små och stora företag. Vårt ständiga mål är att hitta de bästa lösningarna så att våra kunder kan jobba med så få störningsmoment som möjligt.

Varmt välkommen in till oss!

Montering i fordon?
inga problem!

Vi ser till att er utrustning blir monterad på ett säkert och korrekt sätt. Vid behov utför vi även uppdrag på plats hos er, så slipper ni åka till oss.

Öppettider

Mån-fre: 07:00-16:30
Lunchstängt: 12:00-13:00

Träffa oss

Lingatan 6
652 21 Uddevalla

Se vägbeskrivning

Gilla oss

Jörgen Torstensson
Försäljning

VD/Arbetsledning/Försäljning
jorgen.torstensson@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Camilla Westdahl
Ekonomi

Ekonomiansvarig
camilla.westerdahl@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Håkan Stoll
Säkerhet & Fiber

Arbetsledning/Controller
hakan.stoll@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Olof Johansson
Säkerhet & Fiber

Tekniker
olof.johansson@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Martin Zell
Säkerhet & Fiber

Tekniker
martin.zell@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Björn Bourne
Säkerhet & Fiber

Tekniker
bjorn.bourne@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Johan Kortekangas
Säkerhet & Fiber

Tekniker
johan.kortekangas@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Dennis Blix
Säkerhet & Fiber

Tekniker
dennis.blix@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Sara Nord
Telefoni/Fordon

Försäljningsansvarig
sara.nord@stjarnafyrkant.se
0764 – 92 22 29

Tomas Eidbring
Fordonsmontering

Arbetsledning/Försäljning
tomas.eidbring@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Anto Klindic
Fordonsmontering

Tekniker
anto.klindic@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Ali Mohamadi
Fordonsmontering

Tekniker
ali.mohamadi@stjarnafyrkant.se
0522 – 65 69 90

Meny